2012/06/28

Lindas grāmatplaukts nr 4 / Lindas Bookshelf # 4


Šodien atkal piedāvāju ielūkoties kādā no mana grāmatplaukta grāmatām. Autore Darla Simsa piedāvā grāmatu „99 reljefo stabiņu raksti” (2010. gads). Tā kā man reljefie stabiņi ir mīļa tēma, tad nopriecājos, ieraugot šo grāmatu, un uzreiz sapratu, ka tā man ir vajadzīga.
Today I would like to offer to look in another book from my bookshelf. Author Darla Sims book „99 crochet post stitches” (2010). As I love post stitches I was very happy when I saw this book, and realized I need it.
 
Autorei tuva ir arī adīšana, kas viņu iedvesmojusi pārnest adīšanai raksturīgus rakstus tamborēšanas tehnikā. Esmu jau iepriekš teikusi, ka tas ir mazliet ironiski, ka adītāji cenšas adīt mežģīnes, bet tamborētāji – pīnes. Bet tas tikai kārtējo reizi pierāda, ka katra tehnika ir neizsmeļama un attīstībā esoša.
Author is also close with knitting that has inspired her to create patterns – that are characteristic to knitting – in crochet. I have said it before tahat it is a bit ironic that knitters tend to do lace, and crocheters – cables. But that once again proove that every technique is endless and in development.
  
Vāks / Front cover

Plusi un mīnusi šai grāmatai ir tādi pat, kā iepriekšējaišīs autores grāmatai, kuru aprakstīju, izņemot kļūdas – tās gan es vēl neesmu ievērojusi. Diemžēl shēmas grāmatā atkal nav iekļautas – derēs tikai tiem, kas lasa rakstītos apraksus. Raksti variē no vidējas grūtības līdz sarežģītiem.
Pros and cons of the book are the same as for the previous book I reviewed, except for mistakes – haven’t found them yet. Unfortunately there are no charts – the book will be a fit for those who read written descriptions only. The patterns vary from intermediate to advanced. 
  

Manuprāt, šī ir tiešām vērtīga grāmata tiem, kam patīk tamborējumos izmantot reljefos stabiņus. Apsolos jau pavisam drīz jums nodot atrādīšanai kaut ko „reljefu” no savas puses, kā radīšanai izmantoju arī dažus rakstus no šīs grāmatas.
I think this is a very useful book for those who love to use post stitches in their crochets. And I promise to show off something that I have created from post-stitches pretty soon, I used also some patterns from this book.„Tu vari radīt šķietami neiespējamo, ja paskaties uz lietām no citām pusēm.”
/Darla Simsa/
„You can create the seemingly impossible when you keep looking at things
in different ways.” /Darla Sims/