2012/04/15

Blogošanas nedēļa 2012 / Blogging Week 2012

Zinu jau zinu, ka palieku garlaicīga, publicējot šeit tikai paternus vai bildes. BET - pēc ilgākas klusēšanas pavisam drīz palikšu ļoti runīga, jo atkal ir klāt ikgadējā Adīšanas un Tamborēšanas Blogu Nedēļa 2012.
I know, I know - I'm being boring just posting here patterns and pictures. BUT - after some silence I will be quite chatty pretty soon, because the annual Knitting and Crochet Blog Week 2012 is here.


Kas tas ir un ko tas nozīmē?
Nedēļu jau trešo gadu pēc kārtas rīko Eskimimi - adītāja un blogere no Anglijas, un tajā piedalās adītāji un tamborētāji, kam ir savi blogi. Septiņas dienas pēc kārtas - katru dienu ir noteikta tēma, par ko jāveido bloga ieraksts. Ieraksti pēc tam atrodami pēc tagiem (jeb atslēgvārdiem). Šogad dažās dienās ir arī paredzētas balvas.
Informācija par pašu nedēļu - ŠEIT.
Informācija par tagiem un balvām - ŠEIT.
Blogošanas tēmas - ŠEIT.

What is it and what does it mean?
The week for the third year is organized by Eskimimi - knitter and blogger from England. Bloggers that knit or crochet take part and blog about the topic of the day seven days in a row. The posts can be found by the tags afterward. This year there will also be some prizes.
Information about the week - HERE.
Information about the tags and prizes - HERE.
Blogginf topics - HERE.


Mani pagājušā gada blogošanas nedēļas ieraksti ŠEIT.
My last years' blog weeks posts HERE.