2011/10/03

Kurš teica, ka tamborēšana ir garlaicīga? / Who said crochet is boring?

Jauna nedēļa. Man patīk, ja varu izvēlēties, ko tamborēt. Darot vairākas lietas kopā - ir sajūta, ka arī haoss ir lielāks. Bet tas tikai prātā. 
New week. I love to choose my projects. When I do several things at once - there is a feeling of chaos. But that is only in my mind.
 
Šodien gan turpinu iesāktus projektus, gan uzsāku vienu jaunu.
Today I continue some projects in progress and started one new project.
 
Zil-pelēk-svītrainā ir gara veste, kam rakstu arī aprakstu - iet lēni, bet man ļoti patīk, kas man ir jau sanācis. Šis projekts prasa mazliet pamežģīt prātu, parēķināt un padomāt līdzi.
Blueish-greyish-striped one is a long vest, I am writting pattern for it - so it goes slowly, but I like it so far a lot. This is the kind of project that makes you think and calculate.
 
Tad arī turpinu mēteli no motīviem klientei - šis ir jauks autopilota darbs. Tik taisīt motīvus un ne par ko daudz nedomāt. 
I also continue a coat for a client - this one is nice auto-pilot work. I can only make motifs and not to think about anything.
 
 


  

Šodien iesāku vienu cepuri (jap, rudens klāt, cepuru laiks - tāpat) bez kādas domas, kāda tā būs. Vienkārši ļāvos procesam. Un pareizi darīju. Ienāca prātā doma, ka cepurei puķe jātaisa no volāndzijas.
I started a hat today (yes, fall is here and so is the time for hats). I had no clue what it should be. I just let the process lead itself. And I was right. A thought of flower out of ruffles yarn hit my mind. 

Priecīgu rudeni!
Happy fall!