2011/03/09

Vajadzīga palīdzība! / Need your help!

Crochet Liberation Front man palūdza izvēlēties 3 manus dizainus, kas vislabāk raksturotu nomināciju (Labākais Jaunais Tamborējumu Dizainers), lai uzrakstītu rakstu par nominantiem.
Par diviem man it kā būtu skaidrs, bet trešo nu nekādi nevaru izvēlēties. Tad nu lūdzu jūs man nākt palīgā un izteikt savu viedokli. Varbūt mans viedoklis ir atšķirīgs..? to arī būtu interesanti uzzināt. Būtu jauki, ja jūs nobalsotu līdz rītdienai (10. martam) - tad arī apkopošu balsis un izlemšu. Aptauja ir labajā pusē - angliski, bet zemāk izvirzītās kandidatūras  ir atšifrētas zem bildēm :) Varat balsot arī par vairākiem dizainiem. Paldies :)

Crochet Liberation Front asked me to choose 3 my designs that best represents the nomination (Best New Crochet Designer), to write a post about nominees.
I'm kinda sure about two, but I can't choose the third one. So I am asking you to help me and say your opinion. Maybe our opinions differ...? it would be interesting to find out. It would be nice if you could vote till tomorrow (10th March) - then I will get your votes together and decide. The poll is on the right - in english, but all options are below :) You can also vote for multiple designs. Thanks a lot :)


Transformer 4in1
Bolero Sweater with High Collar
Twisted Rainbow Cowl with Rabbit Brooch
Edge Scarf
Etno Sweater for Men
Pearl Bolero