2010/11/30

Dzimšanas diena / Birthday

Ne jau man, bet blogam! Tieši pirms gada uzsāku veidot šo blogu. 
Not for me, but for blog! I started it a year ago.
 

Sākotnēji šeit ievietoju tikai savus darbus, tad jau arī rakstus par un ap tamborēšanu un pamācības. Gribētos sasniegt to, ka šis ir viens no interesantākajiem tamborblogiem Latvijā, kā arī tiktu ievērots ārvalstīs. Soli pa solītim uz to eju. :)
Initially I placed here only my works, then also articles about crochet and tutorials. I would love to achieve that this blog is one of the most interesting crochet blogs in Latvia, and also would be noticed in foreign countries. I am going for it step by step. :)
 
Cenšos uzlabot bilžu kvalitāti - lielus priekšmetus vēl aizvien grūti nobildēt bez attiecīga modeļa. Kopš vakardienas man ir glābiņš - manekens, par ko esmu ļoti priecīga. Cerams, ka tagad apģērbu fotografēšana nesagādās tik lielus izaicinājumus :) Tā ir tikai viena dāvana, ko sev uzdāvināju bloga dzimšanas dienā :) Otra ir - Etimo tamboradata. Un es jau esmu iemīlējusies tajā - kaut kas tik patīkams sen nav baudīts. Un nav brīnums, ka tās tiek uzskatītas par labākajām tamboradatām pasaulē! Manas rokas gavilē!
I also am trying to improve the quality of photos - it is still hard to shoot large items without a model. I have a solution since yesterday - a mannequin, I'm so glad I have it. I hope now taking pictures of wearables wont be so challenging :) This is only one gift I gave to myself at blogs birthday. The second is Etimo hook. And I'm in love with it already - haven't felt something so likeable for a long time. And it's no wonder - those hooks are considered to be worlds top hooks! My hands are cheering!
 
           Copyright 2005-2009 Tulip Co.,Ltd.


Pašlaik blogu dienā apmeklē vismaz 200 unikālo apmeklētāju (dažreiz pat līdz 600) no visām pasaules malām, kas priekš manis ir liels sasniegums un prieks, ka mans blogs ir noderīgs tiem, kas meklē ar tamborēšanu saistītus rakstus un pamācības - jūs esat ienākuši īstajā vietā! :) Protams, gribētos dzirdēt vairāk atsauksmju, vai šie apraksti jums ir noderējuši - tam domāta komentāru sadaļa zem katra ieraksta.
Now blog has at least 200 unique views per day ( sometimes even till 600) from all around the world, which for me is a great achievement, and I'm happy that people that are looking for crochet related articles find my blog to be useful for them - you have came in the right place! :) Of course, I would love to hear more feedback from you if those articles were useful for you - you're welcome to use the comment section under every article.
 
 
Daudz laimes dzimšanas dienā un turpinām būt labāki un skaistāki!
Happy birthday and let's continue to be better and prettier!